18 pontos előny sem volt elég...

24 órával korábban fordított pályaválasztóként már találkoztak a felek, akkor a harmadik negyedben jött az a futás a lényegesen magasabban jegyzett Sixerstől, ami végül minden kérdést eldöntött, most a Philadelphia már a második játékrészben begyújtotta a rakétákat és a 23 pontos idénycsúcsot elérő Andre Iguodala és a padról beálló, 24-et szóró Lou Williams vezetésével simán érvényesítették is a paprformát. A legmarkánsabb különbséget a kispadok között láthattuk, 46 – 15-re hozta ezt a külön csatát a vendég alakulat cseresora. A hazaiak úgy vesztettek simán, hogy közben a lepattanó-harcot 53 – 37 arányban megnyerték. A Wizards több kulcsembere is nagyot játszott, de McGee 23 pontos, 18 lepattanós, 5 blokkos performansza ellenére sem volt reális sansza a sikerre a vendéglátóknak, akiknél még Young 27 pontját és John Wall majdnem tripla dupláját érdemes említenünk (19