Császár: dupla-dupla 20 lepattanóval

A derekával bajlódó Ujhelyi Petra már játszott, igaz csupán 8 percet a Wisla nagy nehezen, 79-73-ra megnyert mérkőzésén az Energia Torun otthonában. A magyar center játékán érződött a hosszabb kihagyás, 4 mezőnykísérletéből 1 volt sikeres, s mindkét büntetőjét elhibázta. 2 pontja mellé 2 lepattanó került statisztikai lapjára, s rövid játékideje alatt 4 szabálytalanságot ítéltek ellene a játékvezetők.

Honti Kata csapata, a Ros Casares Valencia újabb fölényes győzelmet aratott, Katáék a Girona otthonában nyertek 90-52-re, úgy, hogy már az első negyedben (25-11) eldöntötték a meccset. Válogatott játékosunk 17 percet játszott, 3-ból egy duplát dobott be, egyetlen triplakísérlete sikertelen volt, s 2 büntetőjéből egyet értékesített. Az előkészítésből jó szokása szerint alaposan kivette részét, 4 gólpasszt jegyzett.