Finals G5: Bajnok lesz-e LeBron?

Ma éjjel az ötödik mérkőzéssel folytatódik az NBA idei nagydöntője. Az első összecsapást még meg tudta nyerni a fiatal Thunder Oklahomában, de a következőt elvesztették otthon, idegenben pedig eddig mindkétszer elvéreztek, ezzel oda jutottunk, hogy az előzetesen nagyon szorosnak, 6-7 meccses szériának várt sorozat ma hajnalban akár le is zárulhat az ötödik összecsapáson, méghozzá LeBron James első bajnoki gyűrűjével. De vajon így lesz-e?

Miami Heat (2.) – Oklahoma City Thunder (2.) (03:00)

TV:  Sport1, ÉLŐ. Ismétlés: 14:15 (Sport2), 20:30 (Sport1)

Az Oklahoma játékán rettenetesen látszik, hogy a többségnek ez az első döntője. Az első meccsen még belefért, hogy pocsékul kezdtek, meg tudták fordítani a találkozót és így azt hitték, ez a második összecsapáson is bele fog férni. Nem fért. A hazai pálya előnyének elvesztése aztán rányomta a bélyegét a harmadik meccsre, így a negyedikre gyakorlatilag úgy kellett kimenniük, hogy vagy nyernek és akkor minden rendben van, vagy ha kikapnak (ahogyan azt tették), akkor a szakadék szélére kerülnek. Legjobb játékukat