Hihetetlen fordítással Kaposvár siker!

Ivosev rögtön a két perces pauzát követően visszavette a vezetést a szegedieknek, viszont ezt nem hagyta szó nélkül a vendégek irányítója Ahelegbe, aki gyors 4 pontjával újabb szusszanásnyi fórhoz juttatta az övéit. Elég volt 1-2 eladott labda a vendég oldalon ahhoz, hogy László és Ivosev révén négy büntetővel már ismét a hazaiaknál legyen a vezetés. Rengeteg volt az elrontott dobás, eladott labda a találkozó ezen szakaszában. Dávid és Gosa pontjaival tartotta szűk előnyét a vendég gárda, a hazaiak gondjai pedig sokasodtak, mert Drahos és Vida is 3-3 személyi hibával állt még jóval a félidő előtt.

Mégis, volt sansz arra, hogy a Fodor-gárda térhessen előnnyel pihenőre a nagyszünetben, ám László