Lóránt Péter naplója (vol. 18)

Persze az egyik legjobb gyógyír a sérülésre a győzelem, először vagyunk idén diadal-szériában, ami remek érzés, nagyon jó meccsen szereztük meg a negyedik idei sikerünket. Kint voltam a Fuenlabrada elleni derbin, hiszen itthon játszottuk. Az egész mérkőzést mi kontrolláltuk, már a második negyedben eldönthettük volna a találkozót szerintem. Akkor már 11-el mentünk, de kicsit könnyelműek voltunk, így nem tudtuk kialakítani azt a kellemes 15-16 egységnyi előnyt, helyette leszűkült 5-re a távolság és küzdhettünk tovább.

Az elejétől kezdve jól kosárlabdáztunk, voltak egyébként érdekes közjátékok a találkozó előtt/alatt... A bemelegítésnél leszakadt a gyűrű, ezért félóra csúszással kezdhettünk csak, majd egy áramszünet is közbeszólt. Rosszul kezdtük a második félidőt, de utána szépen