Lóránt remekelt a Caja Laboral ellen

Lóránt Peti a második negyedre nem tért vissza, de így is megtette a magáét a számára juttatott 4 perc alatt. Pláne, hogy a társainak is jól ment, Baron előbb triplát majd duplát szórt, előbbit legalább 9 méteres távolságból. Jól játszott a Lagun Aro, pontos tripláikkal és a labdaszerzésekből dobott ziccerekkel folyamatosan 10 pont fölött tartották a különbséget. Aztán egy kicsit meginogtak, kaptak 1-2 kosarat, majd Panko buta faultja után Teletovic értékesítette mindhárom büntetőjét, így feljött a Caja nyolcra. Ekkor érkezett azonban Doblas, a helyi legenda és egy gól jó plusz büntetővel visszaállította a két számjegyű előnyt. Gyűrték egymást a csapatok becsülettel, de a hazaiak meg tudták őrizni előnyüket, sőt 14