Lóránték sikere a magyar rangadón

Ismét szembe néznek egymással honfitársaink az Európa legerősebb bajnokságának tartott ACB Ligában. Ezúttal Hanga Ádám és csapata látja vendégül válogatottbeli csapattársát és jó barátját, Lóránt Pétert a Lagun Aro színeiben.

A szünet után Papamakarios második triplájával nőtt Lóránték előnye. Ekkor mindkét válogatottunk pályán volt az ACB „magyar” mérkőzésén. A hazaiak nehezen találtak a gyűrűbe, Lóránt Peti újabb duplájával pedig 8 egységgel is vezetett a Lagun Aro. A hazaiak Montanez kosaraival tértek magukhoz és a 18. percben egy labdaszerzése után Hanga is feliratkozott a pontszerzők közé: leindításból zsákolhatott (24-26). Közelebb azonban nem engedte a Manresa a Lagun Aro, sőt Salgado hármasával újfent növelni tudták előnyüket a félidőre (26-32).