U20: Vereség a végjátékban

A mieink a németek ellen remeklő Adamecz Lilla pontjaival 4-0-ra vezettek, majd Fuisz 2+1-es akciójával vették azt vissza 9-8-nál. A negyed közepén azonban újítani tudtak a görögök és kihasználva a lányok pontatlan dobásait, kihagyott büntetőit 14-9-re megléptek. Az utolsó percbe érkezve viszont már időt kellett kérnie Thanos Softsis szövetségi edzőnek, ugyanis Fuisz remek passzából Mányoky ziccerezhetett, amivel egy pontra zárkóztunk (14-13).

A második negyedet is egy Adamecz tempó nyitott, így ismét a mieinknél volt az előny. Összességében hat perc alatt egy 10-0-s szakaszt sikerült produkálnia a lányoknak, amit aztán egy Slouka hármas zárt le (17-19). Licskai váltotta harcosságát két pontra, amivel a triplavonal mögül megtáltosodó görögök kedvét igyekezett szegni, kellett ehhez persze Mányoky labdavezetésből, emberrel beszórt távolija is (20-24). A negyed utolsó harmadában sajnos néhány furcsa játékvezetői ítélet miatt sem sikerült állandósítani az előnyünket. A görögök időkérését követően a játékrész vége egyértelműen jobban sikerült ellenfelünk számára, és egy 11-2-es szakaszukat követően öt pontos hátránnyal vonulhattunk