Ujhelyi Petra kupagyőztes lengyel földön

a Wisla játékosaként. Spanyolországban volt egy magyar-magyar párharc,  szerdán pedig lesz egy másik

Magyar párharcra került sor a múlt hét végén a spanyol bajnokságban. A Császár Andreával felálló Mariana, bár végig hátrányban volt, három negyeden át tartotta a lépést a Vajda Nusit a soraiban tudó, az Euroligából való kiesés okozta csalódottságát feledtetni akaró Perfumerias Avenida ellen, ám a záró szakaszt 22-7-re nyerő élcsapat végül fölényesen 75-48-ra nyert.
Andrea 33 perce alatt 2/7-es mezőnymutatóval 4 pontig jutott, és leszedett 10 lepattanót. Nusi 20 percet játszott, 5-ből 1 duplát értékesített, s volt 3 rossz tripalkísérlete. Viszont bedobta mindkét büntetőjét. szedett 6, szerzett egy labdát, s 3 "sapkát" is kiosztott az ellenfél játékosainak.
Krivacsevics Tijana már az Euroliga nyolcas döntőjére csapata, a Rivas Ecopolis, ha nem is könnyen, de végig vezetve 64-53-ra verte a Mann Filter együttesét. A magyar center 16 percet töltött a pályán, két duplát bedobtt 4-ből, s 4 pontja mellés szedett 3 pattanót, volt 1-1 gólpassza és szerzett, valamint 2 eladott labdája, és