A végén fordított a Maccabi a rangadón

volt kénytelen elkönyvelni. Egy roppant pontszegény meccsen a forduló legjelentősebb múltra visszatekintő meccsén is vendégsiker született.

Hemofarm Partizan 66-87 (20-25, 21-22, 9-19, 16-21)
A 2200 néző előtt lejátszott meccsen a mély gödörben lévő verseci gárda egy félidőn át tudta tartani a lépést a címvédővel, amely a harmadik negyedben mutatott hatékony védekezésével eldöntötte a meccset. A belgrádiakkal szemben a Hemofarm játékosai mindössze 6 gólpasszt tudtak kiosztani egymásnak, a címvédő a triplákat 50% fölötti hatékonysággal dobó Partizan a papírformának megfelelően biztosan nyert.
Érdekességek a statisztikából.
Hemofarm: Pantics (22 p., 9/16 dupla, 4/5 bünt., 4 lep.), Sutalo (12 p., 2/3 dupla, 2/4 tripla, 2/2 bünt.). Nesovics (8 p., 2/4 dupla, 1/2 tripla, 1/1 bünt., 2-2 lep .és ea).